Chci,nechci,chci,nechci....(?)

29. dubna 2011 v 15:28 | Veverka |  Názory
Chci,nechci,chci,nechci ...?!
A právě toho mám dost! To je asi tak po stotísícátéprvé, co se mi stalo, že jsem něco chtěla a v podstatě jsem to hned dostala a pak už jsem to nechtěla. Bohužel se mi to nestává jen u věcí, ale i u lidí. Snažím se to ovlivnit,ale moje dlouholeté zjištění zaznamenalo,že když něco nechci (protože si myslím,že na to nemám)a dostanu to,tak se toho nemůžu nasytit.Druhá věc je,že když to chci a dostanu to,tak je to mnohem lepší,než jsem čekala a stane se to,co v první případě,že toho nemám dost.Takže já asi nebudu nic od nikoho očekávat,protože pak budu překvapená a po získání to nebudu chtít zničit,skončit,odkopnout apod.

Povím Vám příklad na věci a pak na člověku.

Hrozně moc jsem chtěla velkého plyšáka k narozeninám a musela jsem si na něj připlatit. Jakmile uběhl rok a já dostala plyšáka a co jsem s ním udělala? Den jsem si s ním "hrála" (podotýkám, že mi bylo asi tak 9 let) a pak jsem ho odhodila do rohu.

A s člověkem ?

Potkala jsem jednoho moc fajn kluka,psali jsme si asi tak týden a pak šli ven a co se nestalo,ještě v ten den jsme spolu začali chodit.A co udělala já ? Jelikož jsem ho chtěla a dostala ho během pár dní,tak mě to omrzelo,věděla jsem,co od něj čekat,ale pořád doufám,že mě něčím překvapí....
Myslím si,že nejsem jediná kdo to takhle má.Pochlubte se,jaké s tím máte zkušenosti a jak jste je vyřešili. Smile
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama