Vítejte !

29. dubna 2011 v 9:51 | Veverka |  ÚvodVeverka a její doupě

Vítejte ! Mé jméno jest Veronika, ale jsem známá spíše jako veverka. Přezdívku mám prakticky už od mala, pořád jsem totiž lezla na stromy a měla nazrzlé vlásky.
Tímto bych Vás chtěla přivítat v mém skromném doupěti na vysokém smrku. Nabídla bych Vám čaj nebo nějakou tu šišku, ale určitě čekáte nějaký ten srdceryvný příběh.
Rozhodla jsem se zničit své minulé útočiště i se všemi svými oříšky, nějakým způsobem se tam dostali i lidé, na kterých mi moc záleželo… Oni už mě nechtějí dál ve svém životě a mé argumenty odmítají - mají svou hlavu. Ale změna je život.
S hledáním nového doupěte mi pomohl jeden moc milý chlapec.S nástupem na nový režim (střední škola) se mnohé změnilo.Můj blog se přemístil na novou adresu ,takže jde vše zase od začátku.Každý začíná od nuly,takže 0 návštěv a 0 pravidelné sledovanosti. Doufám, že Vy mi to navýšíte.
Mí staří blogeři se ztratili asi nemohou novou adresu najít, takže ráda přivítám Vás všechny!
Vaše názory, připomínky, ať už jsou negativní nebo pozitivní s radostí a úctou k Vám přivítám - nestyďte se.
Uvidíme se později,
Vaše Veverka.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Katalog blogů Katalog blogů | Web | 12. října 2011 v 21:22 | Reagovat

Ahoj.. Jistě také víš o jedné z největších chyb na blog.cz – rozdělení blogů. Přesněji definováno ŽÁDNÉ rozdělení a blogy se házejí je na jednu velkou hromadu. Tento blog se má pokusit tohle vyřešit. Chceme roztřídit blogy, zařadit je do kategorií a pomoci tak všem blogerům najít ty, které by je mohli zajímat. Doufám, že se nebudeš zlobit, pokud tam jsi i ty a to v kategorii Vše od A do Z. Pokud najdeš u svého blogu špatnou definici, potěší mě, pokud na to upozorníš.
Znáš blogy, které by zde neměli chybět? Napiš nám je. Každý návrh co nejdříve zveřejníme.

P:S:Promin, že to dávám sem jako "reklamu"

2 bartholomew bartholomew | Web | 21. června 2015 v 7:50 | Reagovat

cetelem půjčka podmínky :-x

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama