Rozkoš.

16. května 2011 v 13:41 | Veverka |  Vstup na vlastní nebezepčí.
Následující článek je prosím pouze pro 15+. Z určitých důvodů v jakém stylu a o čem je ten článek psaný. Nechci mít tady s nikým problémy, tak prosim fakt jen 15+. A Vy ostatní si užijte čtení a rozklikněte tento článek. Myslím, že tohle se mi fakt povedlo... ostatně je tam něco, z mého osobního života použito. A nejsou to jména.


Vždy jsem snila o tomto okamžiku. A teď se mi splnil. Leželi jsme v náručí na kopci při západu slunce a on položil ruku na mou tvář a svými vlhkými rty se blížil k mému obličeji.
"Ukaž mi Tvé svaly" škemrala jsem s vedlejšími úmysly.
Sundal si triko a já nemohla odtrhnout oči od jeho dokonalého těla.
S chtíčem v očích a se slovy "teď já" se na mě podíval a sjel mi rukou pod tričko. Zavřela jsem oči a nechala se unášet. Jeho hbité ruce mi něžně rozeply knoflíky u trička.
"Chci vědět Tvá prsa..." V jeho hlase bylo slyšet škádlení. Začal mě líbat na krku, uchu a ústech a druhou rukou mi rozepínal knoflík u sukně.
"Ale já…" zašeptala jsem potichu.
"Nemluv." Odvětil a přiložil prst na má ústa.
"Pokračuj…" řeklo mu mé srdce.
Zavřela jsem oči, začala vzrušeně dýchat a unesly mě proudy vášně, do které mě zatáhl.
"Šimone…" chytla jsem ho za ruku, která mi sjížděla po břiše a dala si jí na bok. Chytl si mě pevně za bok a přitáhl vší silou ke svému tělu. Zasténala jsem vzrušením. Cítila jsem to napětí mezi jeho a mým nahým tělem. Položil mě na záda a začal si mi hrát s dlouhými kudrnatými vlasy.
"Nádhera…" zašeptal a v tu chvíli jsem cítila jeho jemné doteky na tříslech a plné rty, jak mě líbají na krku.
Pohltil mě chtíč, nedočkavě a zběsile jsem ho začala líbat na hrudi. Pochopil. V jeho očích jsem viděla malý záblesk vítězství, když mi sjížděl jazykem po břiše. A pak to přišlo. Hřejivý pocit v těle, naskočila mi husí kůže a já zaryla Šimonovi nehty slastí do zad. Z hrdla mi utekl malý hlásek vyjadřující můj pocit blaha.
"Ach, pokračuj…" koukla jsem na Šimona. Měl rozšířené zorničky a hladový pohled. Měl chuť. Chuť na mě.
" Opravdu chceš?" začal mě škádlit a přestal mě líbat.
Sexuchtivě jsem ho strčila tak, aby ležel na zádech a klekla si na něj. Začala jsem ho líbat na krku, tak jak to měl rád a rukou jsem ho hladila na podbřišku. Měla jsem nad ním převahu a to on ale nedovolil. Položil mě na lopatky,klek si a za boky si mě přitáhl na sebe. Zavřela jsem oči a...


Zbytek si domyslete sami.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 KatyRZ KatyRZ | Web | 16. května 2011 v 22:43 | Reagovat

Tak jsem na tvé pozvání zde. Je fajn, že se nesnažíš o bezcitné porno, které je v poslední době na každém rohu, ale snažíš se, aby z toho byly cítit city. Já se ti omlouvám jsem v tomhle ohledu ani ne tak cynik, jako spíš už otrkaná. Na kopci při západu slunce? A proč ne někde, kde na hrdiny nebude výhled z širého okolí? Dokonalé tělo, hbité prsty, chtíč, proudy vášně, sténání - nevyvolává to ve mně pocity, ale dojem, že jsi vybrala slova, která bys zadala do vyhledavače, kdybys hledala povídku na tohle téma. Zkus se víc zamyslet nad pocity, které při milování máš - dokážeš je popsat i jinými slovy, než jsou tyhle explicitní výrazy? Naopak někde je cítit, že se snažíš psát "hezky", mnohdy jednodušší styl zaujme víc. Chce to cvik - nenech se odradit.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama