Návštěvnost a význam blogu.

7. května 2011 v 8:14 | Veverka |  Názory

Návštěvnost a význam blogu


Pokud mi někdo z Vás řekne, že mu nezáleží na tom, jestli mu někdo chodí na blog, s největší pravděpodobností lže. Kupříkladu, mám kamarádku a ta si zrušila blog jen proto, že jí tam nechodilo denně víc jak 30 lidí. Já budu ráda, když mi tam přijde "jen" jeden člověk, protože to dělám taky pro něj. Dělám to pro každého z Vás a je na Vás jestli se mi sem vrátíte. (samozřejmě bych byla radši, kdyby ano ) Vězte, že pokud to děláte pro to být populární a mít co nejvíc návštěvnosti, tak Váš blog půjde hodně rychle ke dnu.
A proč vlastně lidi chtějí, aby jim na jejich blog někdo chodil? Chtějí sdělit okolí, co objevili ve světě nového, zajímavého. Chtějí ukázat svůj talent fotit, psát, kreslit, který třeba v "reálném" životě nemají jak projevit. Chtějí se pochlubit svými úspěchy a podělit se o své zážitky.
Zajímá je, Váš názor a Vaše připomínky. Třeba i skrytě doufají, že najdou někoho sobě podobného, někoho, kdo jim bude konečně rozumět a sdílet s nimi jejich pocity. Nebo za tím je, že chtějí něco sdělit svému blízkému, ale bojí se, a proto píšou různé články na téma (jak jsem viděla na ostatních blozích, nevím, je to můj názor, třeba jsem to jen špatně pochopila) : Nikdo mě nechápe, vrať se mi, omlouvám se, miluji Tě apod., ale pak tu jsou i hezké články (jeden mám na svém blogu ) : Děkuji Ti, záleží mi na Tobě, nejlepší kamarádce.
Například já jsem tímhle zveřejněním svých citů chtěla tomu člověku dokázat, že to myslím od srdce a vážně, že je to pravda, vykřičela jsem to do světa. A pak tu mám i jeden méně pěkný článek, ten je tu proto, že ten člověk se mnou přestal komunikovat a já ten vztah chtěla nějak skončit. Chtěla jsem to skončit tak, že já sama si uvědomím, že už to nemůžu vrátit zpátky. Pod článek jsem napsala: "Ty jsi napsal poslední písmeno, já napíšu tečku za tím celým příběhem."
Já svůj první blog založila proto, že jsem neměla komu sdílet své zážitky a úspěchy a novinky ze světa. Tenhle druhý blog hlavě kvůli tomu, že jsem začala znovu fotit, psát a dělat básničky. Podělit se o vtipné zážitky ze života.
A z jakého důvodu jste si Vy založili svůj blog ?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Anonymous writer... Anonymous writer... | Web | 7. května 2011 v 11:22 | Reagovat

No já blog založila teprve včera.A to proto abych tam mohla dávat své krátké povídky nebo básničky které někdy vážně nemají smysl nebo jsou uplně primitivní.
Samozřejmě návštěvnost každého potěší.
Ale adresu svého blogu nikomu koho znám nedám.Nechci aby si četli moje obyčejné ,,povídky,,. Pokud se tomu tak dá řikat že.:)

2 Fanda Fanda | Web | 7. května 2011 v 12:59 | Reagovat

Přesně s tím souhlasím !
Já založil blog proto, abych mohl psát, protože psaní mě opravdu moc baví a chtěl bych studovat žurnalistiku.
A navíc, když vám někdo napíše na twitteru, absolutně neznámý člověk, že se těší na další článek, je to skvělý pocit :)

3 Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri Malé Chlupaté Stvoření z Alfa Centauri | Web | 8. května 2011 v 11:00 | Reagovat

Já mám planetku kvůli své výřečnosti a překypování čímsi, možná talentem, možná netalentem; a ti návštěvníci ze Země mě vždycky přesvědčí, abych tvořilo dále a dále a dále... až do konečna vesmíru.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama