Petře....

6. května 2011 v 21:10 | Veverka |  Ze života veverky

Petře....

Zažili jsme toho spolu hodně. Rok a půl je dlouhá doba, a s Tebou to uteklo jako voda. Byla to procházka růžovým sadem i trnitou cestou...Byly tam hezké i ošklivé okamžiky. Naučil jsi mě toho spoustu, našel si ve mně tvořivého ducha. Začala jsem psát povídky a krásné básničky. Zezačátku jsi mi byl vzorem. Dostal jsi mě svou podporou na Gymnázium Arabská a podpořil ve mně sen stát se právníkem. Měl jsi celou mou důvěru, můj život na dlani. Záleželo mi na Tobě skoro víc, než na vlastních rodičích... Vypadal jsi jako kluk, po kterém jsem vždy snila.
Jenže všechno jednou končí...Ze začátku se zdálo vše fajn, vypadalo to jako přátelé na celý život, jenže pak to začalo dřít... začali hádky a přestávali jsme si rozumět, pak jako zázrakem se vše vyrovnalo do normálu, jenže jak je známo, nic netrvá věčně atak začali rozepře poslední měsíc znovu... a ty už asi byly definitivní. Začali jsme se navzájem odcizovat a oba jsme se změnili. Najednou jsme byli dva cizí lidé, kteří se skoro neznají. Dříve jsme si říkali vše a ted ? Pomalu ani ahoj... Když jeden z nás měl špatnou náladu, tak jsme na sebe byli zlý. At už to bylo cokoliv, co svedlo naše cesty dohromady, mělo se to stát a oba jsme si z toho vzali nějaké ponaučení.
Uznávám, byla jsem na Tebe někdy ošklivá a nechtěla Tě poslouchat a pomáhat Ti, ale já se OPRAVDU snažila Ti porozumět, ale asi jsi byl dál než já... posledních pár týdnů už to bylo jen o tom udržet v tomto vztahu malý žhavík, kterým by se někdy později rozdmýchal oheň, ale dnes si ho zhasl definitivně. Je na čase zvednout kotvy a odplout. Nikdy na Tebe nezapomenu.
Ty jsi napsal poslední písmenko a já tímto dělám tečku.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Petr Petr | 6. května 2011 v 23:36 | Reagovat

Známe se od Listopadu 2010... Teď je květen 2011... Těžko udržovat vztah s někým o koho nemám zájem. Škoda, že jsi byla poblouzněna nějakou šílenou iluzí, že mi na tobě záleží. Spíš mi bylo líto, že jsi se nesnažila rozvinout svůj potenciál. Nebylo v tom nic osobního. Jak se zdá, tak ty jsi to osobně brala až moc.

2 Veverka Veverka | Web | 6. května 2011 v 23:45 | Reagovat

To nebyla iluze, několikrát jsi to řekl. Ale to byla asi jen (další) lež. Nechci řešit co bylo apod. Je vidět,že si asi pleteš čas... Co bylo, bylo. Už to nevrátím. Hodně štěstí do života.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama