To nepřečtete.

10. května 2011 v 17:02 | Veverka |  Ze života veverky
Abych teď tak nějak shrnula, co se stalo.
Na konci dubna jsem dělala přijímací zkoušky a ještě pořád nevím výsledky.:-(
Poznala jsem spoustu nových lidí a také jednoho ztratila. Připravuji se na choreografii na vystoupení s irskými tanci, které budu mít na konci června. Hluboko ve skříni jsem našla své staré povídky a básničky, takže je sem co nejdříve dám. Chystám se sem také dát své fotky, jak jsem byla malá a jak jsem pomalu vyrostla do "krásy". Při pořádku na chatě jsem našla své první kolo. Ozvala se mi má první dětská, skoro školkovská láska. Byl to jeden moc milý kluk ve školce, pořád jsme si spolu hráli s barbie. Ted z něj vyrostl hezký chlapec, který studuje UK.( přeci jen je ten Facebook k něčemu dobrý. )
Za dva měsíce budu muset dát sbohem své škole, na které jsem strávila spoustu let. Kvůli rozporům se třídou asi ani nepojedu na školní výlet... Dá se skoro říct, že se těším, až odtamtud odejdu. Zní to ošklivě, ale je to tak.
Zítra budu chodit po Praze a prodávat kytičky proti rakovině.
A v neposlední řadě chci říct něco o svém blogu. Jsem hrozně ráda i za těch pár lidí, co mi sem chodí. Dělám ten blog i pro těch malinko lidí, co sem chodí. Blogu věnuji dost času, tak doufám, že se Vám tu líbí. (?)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se Vám můj blog ?

Ano 80% (8)
Ne 20% (2)

Komentáře

1 Tereza Tereza | Web | 10. května 2011 v 17:13 | Reagovat

Zvu ke čtení romantické osmidílné e-knihy pro dívky o Marině, která musela do vílího gymnázia a v něm potkala elfy, víly, mořské panny, nágy (napůl lidi, napůl hady), dryády, kentaury. Mezi nimi hledá matku a svou lásku. Netuší, že je vílí princeznou a proč se jí ve snu zjevil jednorožec.
Ještě měsíc bude první kniha na blogu, pak ji autorka smaže, protože vychází knižně. Sekunda a tercie zatím na blogu zůstanou. Čte se zdola na pokráčko od 1 až do 39.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama